فرایند صدور گواهی الکترونیکی

خواهشمند است جهت آگاهی از نحوه آماده سازی مدارک ، با کارشناسان واحد صدور گواهی شرکت رایان بورس داخلی ۲ تماس حاصل نمائید.

خواهشمند است جهت تسریع در انجام فرایند صدور گواهی، اسکن کلیه مدارک را به آدرس ایمیل ra@rayanbourse.ir ارسال و تائیدیه ایمیل ارسال شده را دریافت و همچنین جهت هماهنگی زمان حضور، با داخلی ۲  تماس حاصل نمائید.

خواهشمند است جهت استفاده از خدمات حضور در محل متقاضی، اسکن کلیه مدارک را به آدرس ایمیل ra@rayanbourse.ir ارسال و تائیدیه ایمیل ارسال شده را دریافت و همچنین جهت هماهنگی زمان مراجعه کارشناس، با داخلی ۲  تماس حاصل نمائید.

دفتر ثبت‌نام شرکت رایان بورس همه‌ روزه به غیر از روزهای تعطیل و پنج‌شنبه‌، از ساعت ۰۸:۳۰ لغایت ۱۵:۰۰ آماده‌ ارائه‌ خدمات به متقاضیان می‌باشد.


خواهشمند است قبل از مراجعه به دفتر ثبت نام، به این نکات توجه نمایید

خواهشمند است تمامی مراحل زیر را با دقت انجام داده و پس از جمع آوری مدارک، جهت اطمینان حاصل نمودن از کامل بودن آنها، با کارشناسان واحد امور مشتریان تماس حاصل نمائید.

۳ واریز وجه مطابق با تعرفه ها

 

لطفاً جهت واریز وجه مطابق با تعرفه های تعیین شده بروی لینک زیر کلیک نمائید.

۲ تکمیــل مــدارک و فـرم ها

 

جهت مشاهده و دانلود فرم ها و آماده سازی مدارک بروی لینک زیر کلیک نمائید.

۱ تماس با واحد صدور گواهی

 

جهت آگاهی از نحوه آماده سازی مدارک و چک نمودن اسامی نفرات معرفی شده در سیستم، فرم ها را از اینجا دریافت نموده و جهت هماهنگی های لازم با واحد صدور گواهی داخلی ۲ تماس حاصل نمائید